Zavod O, Zavod škofjeloške mladine buvo įkurta Škofja Loka Studentų Klubo 1999 m., kada visą klubo veiklą tapo sudėtinga organizuoti remiantis savanoriavimo principu ir tapo būtini profesionalūs metodai. Zavod O yra ne pelno siekianti, ne vyriausybinė, savanoriška jaunimo organizacija, siekianti pakelti Škofja Loka jaunimo gyvenimo lygį, vietinės kultūros kokybę bei įvairovę, užsiimanti IT ir neformaliuoju švietimu.

Pagrindiniai organizacijos tikslai-tai sukurti aplinką, kuioje neformalaus švietimo būdais, būtų galima įgyti praktinės patirtires. Mes, vykdydami įvairius projektus, siekiame skatinti savanoriavimo bei darbo mobilumo, mokymosi visą gyvenimą, kartų bendradarbiavimo principus.

Mūsų skyriai
Jaunimo kultūros centras Raudonoji austrė
Jaunimo kultūros centras Raudonoji austrė siūlo įvairią programą jauniems menininkams, atlikėjams ir vizitatoriams penkias dienas per savaitę. Koncertų salė suteikia galimybę rengti muzikinius ir teatro pasirodymus, teminius vakarus, vakarėlius, paskaitas bei diskusijas. Taip pat yra didesnė koncertų vieta klubo sode bei rūsys, kuris naudojamas kaip muzikantų repeticijų erdvė. Šiose erdvėse per metus įvyksta daugiau nei 150 renginių, visi jie organizuojami vietos jaunimo ir reprezentuoja jų interesus bei talentus.
http://ostriga.org
Multimedijos centras Pulsar
Multimedijos centras Pulsar – tai informacijos taškas, naudojamas kaip administracijos ir jaunimo informacijos tarnyba Škofja Lokoje. Mes teikiame nemokamą interneto prieigą, turime kompiuterių klases, vaizdo ir garso įrašymo įrangą, padedame kuriant internetinius puslapius, skrajutes, plakatus, MMC serveris „priglaudžia“ ir kitų ne pelno siekiančių organizacijų puslapius... Daugiafunkcinė klasė naudojama organizaciniams ir kitokio pobūdžio susitikimams bei įvairiausių formų neformaliąjai edukacijai.
http://www.pulsar.si
Meno studija CLOBB
Meno studija CLOBB – tai jaunimo grafikos centras, kuriame skirtingos kartos turi galimybę vystyti savo kūrybinį potencialą. Atelje įsikūrusi Škofja Lokos senamiestyje ir įgalina meninių užsiėmimų įvairovę – nuo seminarų bei įvairių užsiėmimų fotografijos, tapybos, keramikos ir grafinio dizaino srityse.
http://www.ateljeclobb.org
Zavod O International
Zavod O International buvo įkurta, siekiant plėsti organizacijos tarptautinę veiklą. Mes skatiname bei remiame jaunus žmones, norinčius tapti aktyvesniais už savo valstybių sienų, daugiausia per Youth in Action ir Erasmus for All programas.
http://international.zavodo.org
NGO centras Gorenjska regione, 2011-2014
NGO centras Gorenjska regione – tai projektas, sukurtas įgalinti bei remti kitas NGO regione. Mes siūlome įvairią veiklą NGO atstovams konsultavimo forma, organizuojame paskaitas bei seminarus. Taip pat įdedame daug pastangų į NGO elektroninių tinklų kūrimą bei viešąjį dialogą.

Išvertė Ilona Vitkauskaitė.
Kontaktai
Zavod O
Mestni trg 20
4220 Škofja Loka
Slovenija
+ 386 40 477 640
[email protected]