Завод О, Завод шкоф’ї-локської молоді, був створений клубом студентів Шкоф’ї-Локи в 1999 році, коли заходи клубу стали занадто численними і управляти ними у волонтерській організації було важко. Знадобився більш професійний підхід.
Завод О – це некомерційна неурядова добровільна молодіжна організація. Метою всіх заходів Заводу О є поліпшення життя молоді Шкоф’ї-Локи, підвищення якості культурної і художньої програм, IT і неформальної освіти.

Основне завдання заходів Заводу О – створення умов для неформальної освіти молоді та набуття нею практичного досвіду. Заохочується добровільна і робоча мобільність, стимулюється безперервне навчання і співпраця між поколіннями в рамках різних проектів.

Наші секції
Молодіжний культурний центр «У червоної устриці»
Молодіжний культурний центр «У червоної устриці» пропонує широку програму для творчих людей: музикантів, артистів і просто відвідувачів МКЦ п'ять днів на тиждень. У концертному залі МКЦ проходять музичні та тематичні вечори, театральні вистави, лекції та дискусії. У саду клубу знаходиться великий літній концертний майданчик, також є підвальне приміщення, що служить місцем для репетицій різних груп і ді-джеїв. У нашому клубі проводиться більше 150 заходів на рік, організованих місцевою молоддю. Ці заходи становлять різні інтереси і таланти населення Шкоф'ї-Локи.
http://ostriga.org
Мультимедійний центр «Пульсар»
Мультимедійний центр «Пульсар» є інформаційним пунктом, який використовується щодня в якості адміністративного та інформаційного центру Шкоф'ї-Локи. Ми надаємо безкоштовний доступ до Інтернету, комп'ютерні класи, Wi-Fi, обладнання для відео- та аудіозаписів, допомогу в розробці веб-сторінок, листівок, плакатів. На сервері нашого центру розміщуються інтернет-сторінки інших некомерційних організацій... Багатоцільовий клас використовується для організаційних та інших зустрічей, а також для всіх форм неформальної освіти.
http://www.pulsar.si
Арт-студія CLOBB
Арт-студія CLOBB (Computerland overtaken by body / Тіло заволоділо країною комп'ютерів) є молодіжним центром образотворчого мистецтва, де люди різних поколінь розвивають свій творчий потенціал. Арт-студія розташована в старому центрі міста і надає можливість для проведення різних творчих заходів – від загальних семінарів і класів до індивідуальної творчості з фотографії, живопису, кераміки та графічного дизайну.
http://www.ateljeclobb.org
Завод О «Інтернаціонал»
Завод О «Інтернаціонал» був заснований з метою розширення нашої міжнародної діяльності. Ми пропонуємо просування і підтримку молодим людям, які хочуть бути більш активними за межами наших кордонів, в основному через Європейські освітні програми Youth in Action і Erasmus for All.
http://international.zavodo.org
Неурядовий центр Горенського регіону, 2011-2014
Неурядовий центр Горенського регіону є проектом, розробленим для розширення можливостей та підтримки неурядових організацій у регіоні. Ми пропонуємо різні заходи для представників цих організацій у формі консультування та проведення семінарів, лекцій. Також ми доклали багато зусиль для розвитку мереж неурядових організацій та громадянського діалогу.

Переклад Вікторії Шнурової.
Відгуки

Вікторія ШнуроваНа мій погляд організація Завод О відмінно справляється з одним зі своїх основних завдань – поліпшення життя молоді Шкоф’ї-Локи. Концерти та тематичні вечори, різноманітні художні та комп’ютерні майстер-класи, семінари та багато іншого – все це робить життя мешканців Шкоф’ї-Локи набагато яскравішим та різнобічним. Великим плюсом Заводу О є робота з EVS волонтерами, що дозволяє організації обмінюватися досвідом з молоддю різних країн і отримувати від них безцінний інтернаціональний вплив, як на саму організацію, так і на місцеве суспільство в цілому.

Вікторія Шнурова, EVS волонтер проекту Завод О – Європа об'єднує, 2012-2013
Контакти
Zavod O
Mestni trg 20
4220 Škofja Loka
Slovenija
+ 386 40 477 640
[email protected]